duminică, 22 decembrie 2013



" Am iubit-o . Încă o mai iubesc . " ( Melissa De La Cruz - Bloody Valentine ) 


" Era atât de frumoasă (...) a cărei strălucire era doar de suprafață , un chip trist ce ascunde un suflet nefericit . " ( Melissa De La Cruz - Bloody Valentine ) 


" Putea trăi cu durerea de-a o fi pierdut . " ( Melissa De La Cruz - Bloody Valentine ) 


" Nu putea să uite . Nu voia . Nu avea s-o uite niciodată ... " ( Melissa De La Cruz - Bloody Valentine ) 


" Ești prea tânăr pentru a fi așa de îndurerat și pierdut . " ( Melissa De La Cruz - Bloody Valentine ) 



" Era atât de frumoasă , semăna cu o pictură de Boticelli . " ( Melissa De La Cruz - Bloody Valentine ) 


" Își putea aduce aminte de ea fără să simtă vreo durere . Să-și amintească și să respecte dragostea lor , prietenia lor , dar fără să mai fie torturat de absența ei . (...) Era parte din trecutul lui , dar nu mai reprezenta un chin pentru viitor . " ( Melissa De La Cruz - Bloody Valentine )