" Din fericire , amintirile sunt vii . Dacă nu pot să te cuprind (...) te evoc totuși în crâmpeiele de amintiri , apropiate sau depărtate . " ( Cella Serghi - Această dulce povară , tinerețea )
sâmbătă, 5 aprilie 2014
vineri, 4 aprilie 2014
Abonați-vă la:
Postări (Atom)

.jpg)


.jpg)

